У Львові вночі вулиці від снігу прибирало 39 одиниць техніки

0
428
Чиновники Садового прибирають Львів від снігу , фото ЛМР

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури, з огляду на погодні умови, минулої ночі у місті працювало 39 одиниць техніки, для посипання доріг від ожеледиці використано 244 м3 піскосуміші та 33 м3 солі.

Про це пише Кулемет.

Так, вночі на вулицях Львова працювало 25 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів, 9 тракторів. Протиожеледними засобами посипали дороги, мости, підйоми у всіх районах міста. Тож було використано 244 м3 піскосуміші та 33 м3 солі.

«Маємо в наявності близько 19 тис м3 протиожеледних матеріалів. До прибирання від снігу будемо залучати приблизно 2100 людей – це працівники ШРП і тих компаній, які здійснюють ремонт та прибирання вулично-дорожньої мережі, а також працівники наших комунальних управляючих компаній», – розповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, цього року для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова у зимовий період буде задіяно 137 одиниць техніки комунальної техніки та 107 одиниць приватної.

Leave a Reply