У Львові влаштували акцію на підтримку Стерненка (ВІДЕО)

0
361

У Львові відбулась акція на підтримку Сергія Стерненка та Руслана Демчука. З вимогами справедливого правосуддя до акції доєдналось близько 200 людей. Вони скандували гасла “Стерненку — волю” та “Покажіть нам справедливість”.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Учасники акції зібрались поблизу Ратуші близько 18:00. Люди прийшли з синьо-жовтими прапорами та плакатами “Сьогодні його, а завтра нас”, “Стерненку — волю” та “Покажіть нам справедливість”.

“Ми зібралися на мирну акцію протесту, щоби висловити підтримку Сергію Стерненку та закликати владу показати нам справедливий суд, тому що завтра буде судове засідання і ми знаємо, що рішення вже написане. Завтра Сергія вже можуть посадити і нас це не влаштовує”, — каже організаторка акції Марія Кравченко.

До акції протесту доєдналось багато молоді, студентів та громадських діячів.

“Ми вимагаємо показати нам справедливість. Це не лише про Стерненка, це й про тих людей, які зараз сидять на домашніх арештах за те, що вони брали участь в акціях під Офісом Президента, це ті, які фігурують у справі про Шеремета. Це про нас всіх. Народ вимагає справедливості для всіх”, — каже учасниця акції Анастасія Бакуліна.

Акція на підтримку Стерненка та Демчука тривала близько години. Наприкінці події львів’яни запалили синьо-жовті фаєри.

Акція на підтримку Сергія Стерненка 30 травня відбулася також у Києві під Офісом президента. Головною вимогою протестувальників є звільнення Стерненка. Акцію проводять напередодні засідання Апеляційного суду Одеси, який може винести рішення щодо апеляції на вирок у справі Стерненка.

28 травня у Приморському районному суді слухали обвинувальний акт щодо Сергія Стерненка, якому закидають навмисне вбивство Івана Кузнєцова та незаконне поводження зі зброєю.

23 лютого 2021 року колегія суддів Приморського районного суду Одеси ув’язнила на 7 років та 3 місяці Сергія Стерненка з конфіскацією половини майна за “викрадення місцевого депутата Сергія Щербича, розбій та зберігання зброї”. Такий самий вирок отримав і соратник Стерненка Руслан Демчук, який також фігурував у справі про викрадання Щербича.

Leave a Reply