У Львові відкрилася виставка «Революція Гідності: спалахи пам’яті»

0
628
У Львові відкрилася виставка «Революція Гідності: спалахи пам’яті»

Сьогодні, 18 лютого, у Будинку офіцерів відкрилася виставка Музею Гідності у Львові «Революція Гідності: спалахи пам’яті».

Про це пише Кулемет.

На експозиції представлені особисті речі учасників Революції Гідності та ті, які були символами національного зриву. Зокрема, це прапори, одяг, каски, бронежилети, бити та коктейлі молотова. Також тут можна буде побачити унікальні фотографії, які було зроблено під час цих подій. Тут представлені світлини Максима Дондюка з особистої колекції Сергія Фоменка (лідера гурту «Мандри»), київських фотографів Юрія Чефонова та Володимира Кліщевського, російського фотографа Дмитрия Серебрякова та фото з колекції учасника Революції Гідності, львів’янина Олега Трайдакала.

«Сьогодні ми вшановуємо героїв Революції Гідності. Не віриться, що ми це пройшли 7 років тому. І наша Львівщина була на передовій. Герої Небесної Сотні та Революція Гідності змінили нас, змінили нашу країну і назавжди залишилися в пам’яті. Слава Україні! Слава нашим Героям!» – зазначив під час виступу перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник.

Слід додати, що до експозиції долучився також Львівський історичний музей, у фондах якого зберігаються автентичні речі зібрані на Майдані.

Експозиція триватиме впродовж двох місяців.

За цей час будуть проходити екскурсії для школярів, покази документальних фільмів того періоду, а також дискусії, які допоможуть нам спільно зберегти пам’ять про події Революції Гідності та подвиг українських патріотів.

Залишити відповідь