У Львові відбувся форум успіху “Європейська молодь”

0
381
У Львові відбувся форум успіху "Європейська молодь"

Сьогодні, 9 жовтня, у Львові у приміщенні коворкінгу ITEAHub відбувся Форум успіху “Європейська молодь”.

Про це інформує прес-служба партії “Європейська Солідарність Львів”, пише Кулемет.

“Родина для України – надзвичайно важлива цінність. Я дякую своїй своїй дружині за підтримку та виховання дітей. Я можу сказати, що вважаю себе успішною людиною. У мене прекрасна сім’я, в мене чудові батьки, я брав участь у всіх українських революціях – від Революції на граніті до Революції гідності”, – розпочинає свою промову кандидат у мери міста Львова Олег Синютка.

Олег Синютка наголосив, що основною своєю метою на місцевих виборах – він вважає зробити місто Львів таким, в якому хочеться жити, працювати, творити і любити.

“Моє головне завдання як політика та українського патріота і батька своїх дітей полягає в тому, щоб ваше покоління шукало щастя в себе вдома. Щоб ви, пізнавши і відвідавши інші країни, поверталися до себе на Батьківщину. І тут знаходили якісну освіту, гарну роботу, достойну зарплату. Щоб тут ви створювали свої сім’ї, народжували дітей. І, щоб ви могли з гордістю сказати: я живу в Україні, бо вона прекрасна, я її люблю і  мені тут комфортно жити”, – сказав Олег Синютка розповідаючи про свій шлях державника.

Серед почесних гостей Форуму блогер Тетяна Пилипець, адвокат Володимир Марусяк, актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, професор та власник мережі “Клініка Заблоцького” Ярослав Заблоцький, лікар Євген Кузик та народний депутат та кандидат у мери Львова Олег Синютка.

У програмі заходу тренінги на тему захисту прав споживачів, життєвого сценарію в українському кінематографі, успіху особистості та шляху державника, секрети лідерства і тайм-менеджменту.


Leave a Reply