У Львові відбувся форум громадських рад області

0
1039
У Львові відбувся форум громадських рад області

Сьогодні, 4 листопада, представники Громадських рад Львівщини зібрались на Форумі, аби покращити комунікацію та співпрацю. Про це інформує громадська рада при Львівській ОДА.

Захід розпочався із вітального слова голови Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський та заступника голови Львівської облради Юрій Гудима.

«Я переконаний у тому, що майбутнє – за голосом громадськості, людей. Я великий прихильник прямої демократії і вірю, що вона буде втілюватися в Україні. Нам потрібно спільно працювати над вирішенням тих чи інших проблем», – наголосив Маркіян Мальський.

Для представників громадських рад, які приїхали з різних районів області, голова Громради_при_Львівській_ОДА Андрій Болюбаш представив результати виконаної роботи нової каденції, яка вчергове стала найбільшої в Україні – 297 членів. Також він розповів, як налагодити успішну та продуктивну роботу ради.

А ще на Форумі представили робочі матеріали щодо реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року. Окрім цього пояснили зміни до Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою КМУ №996 від 3 листопада 2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

На завершення відбувся семінар-тренінг: «Як знайти порозуміння у комунікаціях».

Залишити відповідь