У Львові відбувається українсько-польський форум

0
416

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак сьогодні, 27 травня, взяла участь в  урочистому відкритті VІ українсько-польського наукового форуму «Східна політика Європейського Союзу: здобутки, виклики та перспективи», який відбувається у Львові 27–28 травня.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Форум є спільним проєктом Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» та Інституту політичних наук Вармінсько- Мазурського університету в Ольштині (РП).

Щорічний науковий захід є ефективною платформою для налагодження українсько-польських взаємин у межах освітньо-наукового простору, інститутів громадянського суспільства та органів державної влади різного рівня.

Від імені депутатського корпусу учасників форуму привітала голова Львівської обласної ради.

Вона наголосила учасникам конференції на важливості розвитку транскордонної співпраці між Львівською областю та воєводствами Польщі. А  також розповіла про нові ініціативи Львівської облради, зокрема про вперше ухвалену депутатами нової обласної програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

«Чимало з наших ініціатив скеровані на те, щоб наш регіон активно розвивав свій потенціал та співпрацював з європейськими країнами в економічній, соціальній та культурній сферах.
Як відомо, є багато напрацьованих спільних українсько-польських проєктів,  проведена велика робота, і тепер важливо усі ці ідеї перевести у практичну площину.
Прагнемо, щоб Львівська обласна ради стала частинкою цієї родини, яка б могла активно працювати і долучатися до втілення в життя цікавих проєктів. Не лише на рівні двох університетів, а й на міжрегіональному рівні.
Тому пропоную під патронатом Львівської обласної ради та сейму Вармінсько-Мазурського воєводства створити постійно діючу робочу групу за участі депутатів обласної ради, яка б активно допомагала вам в підготовці та реалізації проєктів», – зазначила під час вітального слова Ірина Гримак.

Сьогодні під час конференції учасники обговорять актуальні проблеми політичного, економічного, безпекового, гуманітарного та соціокультурного вимірів східної політики Європейського Союзу, шукатимуть ефективні механізми співробітництва, які сприятимуть реалізації євроінтеграційних прагнень України, а також посилення українсько-польської співпраці.

У рамках форуму також відбудеться круглий стіл «Регіональний вимір ініціативи ЄС «Східне партнерство» в Україні».


Leave a Reply