У Львові відбулись акції на підтримку Олега Сенцова

0
1114

Депутати Львівської міської ради від УКРОПу спільно з Молодіжним крилом партії та активістами взяли участь в акції солідарності з Олегом Сенцовим «Час спливає» на площі Ринок. Основна вимога – звільнення політв’язнів, які перебувають на території Російської Федерації. Про це інформує Укроп Львівщина.

«Ми підтримали цю акцію, адже вважаємо, що це обов’язок кожного свідомого громадянина проявити свій супротив російській тоталітарній владі, яка незаконно утримує українських громадян у своїх в’язницях. Оголосивши безстрокове голодування із вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, Олег Сенцов поставив на карту власне життя та готовий йти до кінця. Українці мають зробити усе, щоб Кремль, який зараз готується до чемпіонату світу з футболу, і збирається прийняти іноземних гостей, звільнив Олега Сенцова та інших політв’язнів», – наголосив голова молодіжного крила УКРОПу Львівщини Дмитро Ворончак.

Схожа акція відбулася і у місті Жовква, що на Львівщині.

За словами організатора акції, заступника голови Жовківської районної організації УКРОПу Олега Вольського, на акцію прийшля зовсім різні люди, але мета одна – врятувати українця з російської пастки.

«Олег Сенцов вже понад 2 дні голодує у російській тюрмі. Знаю, що лише 45 днів людина може протриматися без їжі до настання невідворотних змін в організмі. Ми повинні привернути максимальну увагу суспільства, громадськості і світу, щоб не допустити цих страшних процесів у здоров’ї Олега. Сьогодні Жовква також показала червону картку путінському режиму, який знущається з українських патріотів, катуючи їх у тюрмах», – зауважив укропівець Олег Вольський.

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів у Росії. Керівництво російської колонії у Лабитнангі пригрозило Сенцову примусовим годуванням. За словами адвоката Сенцова Дмитра Дінзе, український режисер голодуватиме до кінця.

Leave a Reply