У Львові відбудеться зустріч з британською письменницею Рейчел Кларк

0
157
У Львові відбудеться зустріч з британською письменницею Рейчел Кларк

9 жовтня о 18.30 «Видавництво Старого Лева» запрошує читачів на зустріч з спеціалісткою з паліативної медицини, лікаркою, авторкою книги «Любе моє життя» Рейчел Кларк. Авторка успішно працювала журналісткою, але вирішила змінити кар’єру та стати лікаркою. Місце її роботи – відділення паліативної допомоги, де перебувають важкохворі (та невиліковні) пацієнти. Щодня Рейчел турбується і втішає людей, які балансують між життям та смертю. Її особистий людський та лікарський досвід – на сторінках книги «Любе моє життя». А ще у ній про любов до життя, підтримку, віру та людяність. Про книгу, паліативну допомогу, медицину в Британії та Україні говоритимемо з авторкою Рейчел Кларк, перекладачем й нейрохірургом Андрієм Мизаком та модераторкою Мар’яною Савкою. Чекаємо вас в укритті на FESTrepublic (Львів, вул. Старознесенька 24-26). Вхід вільний.

Книга «Любе моє життя» спеціалістки з паліативної медицини, докторки Рейчел Кларк, знайомить читачів з місцем роботи, яке більшість людей вважає занадто трагічним і воліє про нього не думати. Щодня докторка Кларк турбується і втішає людей, які наближаються до завершення свого життєвого шляху, допомагає тамувати біль і прийняти свою смертність. Авторка розповідає і про особистий досвід. 2017 року в її батька виявили невиліковну форму раку, і тоді вона зрозуміла: ніщо — навіть найкраща паліативна допомога — не в змозі втамувати біль від втрати близької людини. І все ж, стверджує Рейчел Кларк, у госпісі більше любові, сили, доброти, радості, ніжності, вдячності й співчуття, аніж ви можете собі уявити. Люди, які знають, що помирають, усвідомлюють, що їхній час минає. Тоді ж як всі решта живуть так, наче перед ними ціла вічність.
«Любе моє життя» — це книжка про життєву необхідність людських стосунків, це сповнене любові послання до батька, професії і самого життя.

Рейчел Кларк — британська паліативна лікарка та письменниця.Вивчала філософію, політику та економіку в Оксфордському університеті та працювала тележурналісткою.

Андрій Мизак – український нейрохірург, перекладач книги «Любе моє життя»

Мар’яна Савка — головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева», письменниця, перекладачка актриса, перформерка, художниця, лідерка тріо «Мар’яничі».

Leave a Reply