У Львові відбудеться традиційна молитва українсько-польського примирення

0
284
У Львові відбудеться традиційна молитва українсько-польського примирення

У вівторок, 1 листопада, на Личаківському цвинтарі у Львові традиційно відбудеться молитва українсько-польського примирення.

Про це повідомив львів’янин, експочесний консул Нідерландів у Львові Богдан Панкевич, інформує Кулемет.

“Спільні 21-річні зусилля дали чудовий плід любові та солідарності. Наші польські друзі цього року прихистили у своїх домівках сотні тисяч родин українських біженців. А уряд Республіки Польща надав фінансову підтримку біженцям і велику допомогу ЗСУ в нашій справедливій боротьбі з російськими агресорами”, – написав Панкевич.

За його словами, молитва відбудеться почергово на території меморіалу “Цвинтар Орлят” та біля меморіалу воякам Української галицької армії. Вона розпочнеться після Римо-католицької Меси, яку відслужать о 13:00 на польському військовому меморіалі.

Усіх бажаючих долучитися просять принести квіти і лампадки.

Довідково. Уперше польсько-українська молитва примирення масово відбулася 1 листопада 2002 року за участю кардиналів Любомира Гузара та Мар’яна Яворського, дисидентів Яцека Куроня, Михайла Гориня, Мирослава Мариновича та ще близько сотні громадських діячів з України та Польщі. Така акція стала ініціативою поляків та українців, які виступили за діалог, порозуміння та поєднання між двома народами.

Залишити відповідь