У Львові відбудеться п’ята традиційна молодіжна зустріч «Галицький авангард 2017»

0
1029

14 грудня у Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ відбудеться п’ята ювілейна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

У програмі заходу:
– нагородження молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю у різних номінаціях;
– підбиття результатів діяльності відділу молодіжної політики та молодіжних громадських організацій за 2017 рік (у формі креативної відеопрезентації або слайд-шоу тривалістю до 3 хв.);
– реалізація обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки у поточному році;
– фуршет, неформальне спілкування.

Громадським організаціям, які бажають взяти участь в зустрічі, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Для участі у зустрічі просимо делегувати не більше 3-х представників від організації.

Вимоги до оформлення презентації: 

– таймінг 3 хв;
– кількість слайдів: до 8;
– до 15 слів на слайді;
– фотографії хорошої якості, що якнайкраще висвітлюють діяльність організації у 2017 році;
– мінімум 4 фотографії до заходу;
– лаконічна структура самої презентації;
– завершальний слайд – контакти організації.

Основна мета заходу полягає в підведенні підсумків року, що завершується, налагодженні подальшої співпраці та підвищенні ефективності роботи між департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та молодіжними громадськими організаціями Львівщини.За детальною інформацією просимо звертатися до Софії Курман, 0685121268.

Початок реєстрації учасників 14 грудня о 17:00 год. Офіційне відкриття розпочнеться о 17:30 год. Дрес-код зустрічі – Cocktail Attire (чорний та білий з яскравим акцентом).

За бажанням представники громадських організацій можуть представити свою діяльність за 2017 році та плани на 2018 рік у вигляді презентації.

Презентації надсилайте до 17:00 год 9 грудня на електронну адресу: molodpol@gmail.com.

Залишити відповідь