У Львові відбудеться презентація проекту “Українські герої”

0
819
У Львові відбудеться презентація проекту
У Львові відбудеться презентація проекту "Українські герої"

У неділю, 26 серпня 2018 року, о 16.00 на садибі Львівського дому Грушевських (вул. Івана Франка, 154) відбудеться святковий концерт відомої співачки Софії Федини для воїнів АТО та презентація перших 16 поштівок з серії «Українські герої». Про це пишуть Фотографії Старого Львова.

Ідея концерту Софії Федини на садибі Львівського дому Грушевських під назвою “Концерт в Президентському саду” виникла наприкінці травня, коли співачка взяла участь в фестивалі з нагоди 20-тиріччя музею. Затишна атмосфера саду, а також національне підґрунтя музею одразу налаштовує на потрібний лад та спонукає поглянути на сучасні події в державі під історичним кутом.

Проект «Українські герої» став результатом співпраці волонтерської ініціативи “Львівський лицар” та львівського краєзнавчого ресурсу «Фотографії старого Львова». Він передбачає видання серії поштівок, на яких будуть надруковані фотографії українських воїнів, котрі захищають нашу державу у війні з Росією.

Свої світлини до проекту подали фотограф військовий капелан, священик Княжого храму св. Миколая Чудотворця м. Львова о.Андрій Дуда, а також військові журналісти-фотографи Володимир Скоростецький і Тарас Грень.

500 примірників кожної з 16 поштівок безкоштовно надрукує друкарня “Папуга”. Згодом поштівки можна буде придбати за доброчинний внесок у храмах Львова, найперше у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Зібрані кошти будуть скеровані на допомогу українській армії. Загалом планується друк серії зі 100 поштівок.

Презентація поштівок із серії “Українські герої” та концерт Софії Федини у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові, відбудуться в рамках святкування Дня Незалежності України.


Leave a Reply