У Львові відбудеться прес-ланч з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018

0
1054

У Львові відбудеться прес-ланч з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018, що відбудеться 21 квітня (субота) о 16:00 в межах Фестивалю освіти «Вчителі Майбутнього» в FESTrepublic.

Global Teacher Prize Ukraine — це світова премія для вчителів, які зробили видатний внесок у професію, так звана «Нобелівська» премія у галузі освіти. Премію засновано, щоб підкреслити важливість і визнання вчителів на найвищому рівні, популяризувати новаторські підходи в освіті. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення, а у сфері освіти — перша і єдина премія такого масштабу. В Україні премію ініціювала та координує громадська спілка «Освіторія» в 2017 році.

Минулого року президент України особисто зустрівся з п’ятіркою фіналістів. Перемогу у GTP Ukraine здобув 71-річний учитель фізики Чернівецького ліцею №1 Паул Пшенічка, який, до того ж, став першим учителем в історії держави, який увійшов до рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців» за версією журналу «Фокус». П’ять кращих учителів України стали відомими не тільки серед своїх учнів та колег. Їх запрошують як експертів на телебачення та конференції, та головне — вони отримали можливість втілити свої мрії.

В програмі прес-брифінгу:

– презентація Global Teacher Prize Ukraine 2018, місія проекту, досягнення 2017 року та нововведення 2018;

– обговорення досягнень учителів у навчанні учнів на прикладах фіналістів премії 2017;

– опитування в режимі real-time про важливість визнання праці вчителів в Україні;

– неформальне спілкування за смачною кавою про освіту, роль і вплив учителя на успіх окремої людини та зміни в країні загалом.

Спікерами будуть:

  • Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine, голова громадської спілки «Освіторія»;
  • Перемодець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка;
  • Півфіналісти ТОП-20 Global Teacher Prize Ukraine:

    Оксана Окулова, вчителька хімії в Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І. Франка. На своїх уроках Оксана активно використовує ІТ технології, веде власний блог, задає домашнє відеозавдання та проводить відкриті уроки скайпом.

    Оля Зелінська, вчителька початкових класів Львівської загальноосвітньої школи №73, яка проводить уроки-екскурсії, щоб показати учням зв’язок із життям і прикладний характер знань, понад 20 років розробляє інтегровані уроки на стику різних дисциплін і активно використовує методи театральної педагогіки.

    Сергій Хараху, учитель захисту вітчизни у Класичній гімназії при ЛНУ ім. І. Франка,. Навчає концепції глобальної безпеки на прикладі інших країн, способам протидії хакерським атакам, кіберзлочинності і світовому тероризму, а практичні військово-польові заняття проводить у вигляді дводенного вишколу у Карпатах.

    Аня Савіцька, вчителька української мови, літературного читання, інформатики в початкових класах Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Разом з учнями малює у смартфоні літери за допомогою Clarisketch, перевіряє знання через “Siri” з Apple iPhone, проводить Skype-зустрічі з іншими школами України і навіть конструює та управляє ІоТ-роботом з Lego. Один з її учнів, Степан Чоп, працює у Google Ireland фахівцем із продуктів Google та експертом у роботі з Google Apps.

Дата та час: 21.04.2018, з 16:00 до 17:00

Адреса: м. Львів, вул. Старознесенська, 24 (FESTrepublic, велика зала).

Акредитація обов’язкова за онлайн-формою: https://goo.gl/forms/LC12b6rQit6L7k1m1

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за телефоном (050) 410-45-36, Марія, Gres Todorchuk

 

Залишити відповідь