У Львові відбудеться прем’єра документального фільму «Сильні як земля»

0
64
У Львові відбудеться прем’єра документального фільму «Сильні як земля»

У Львові відбудеться прем’єра документального проєкту “Сильні, як земля” – фільму про людей, котрі попри наслідки війни, продовжують творити життя в Україні, тримають тил, поки військові тримають фронт, відчуваючи особисту відповідальність за країну.

Про це пише Кулемет з посиланням на мережу ANTS.

«Ми говоримо про війну не через біль та страждання, а демонструємо відродження людської сили, гідності та відбудови в умовах продовження війни.

Наскрізним художнім образом став щоденник жінки з села Перемога Київської області, яка пережила окупацію. Текст щоденника читає українська співачка і бандуристка Марина Круть.

Наш фільм про підприємця, у ферму якого влучило близько 60 ракет, але який знайшов в собі сили, щоб  відбудувати підприємство та засіяти поля, про бабусю, яка втратила ногу, коли доїла корів, але навчилася танцювати навіть на протезі, про оркестр, який попри ракетні обстріли не скасовує свої концерти, а грає їх в укриттях, про молоду дівчину, яка створила молодіжний хаб за три місяці до початку вторгнення, і його розбили вщент, але вона відновила його знову — вже в підвалі. про молодь, яка відновлює будинки людям, котрі їх втратили, про волонтерів, які підтримують поранених військових і їх стійкість їхнього духу, про сховище, що стало галереєю і місцем відпочинку під час повітряних тривог, про лікарів, котрі були змушені тікати з рідної лікарні через постійні обстріли, але продовжили оперувати в новому місті», – йдеться у повідомленні.

Героями проєкту стали звичайні, але незвичайні, люди з різних куточків країни, кожен з яких відчуває цю силу — бути українцем.

Презентація проєкту відбудеться 7 березня у Львові.

Місце: Будинок воїна

Час: 17:00

Тизер

Творча група проєкту:

Авторка ідеї та продюсерка – Анна Слюсаренко.

Режисерка – Людмила Мельник.

Сценаристка – Злата Угрин.

Оператор – Віктор Петренко.

Режисерка монтажу – Лариса Шабрацька.

Авторка і виконавиця пісні – Марина Круть.

«Сильні, як земля» є документальним проєктом Мережі захисту національних інтересів «АНТС», який створено за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Leave a Reply