У Львові відбудеться Міжнародний шаховий фестиваль

0
823

Впродовж шести днів, з 17 до 22 серпня, у Львові вже вчетверте відбуватиметься найсильніший шаховий фестиваль в Україні «Відкритий Кубок Львова з шахів». Про це інформують організатори.

В рамках Кубку відбудеться три турніри: в класичні шахи гратимуть шахісти усіх рівнів — від гросмейстера до початківця, а також усіх вікових категорій; в швидкі шахи спортсмени до 10 років та від 11 до 65+ змагатимуться окремо.

У класиці вже підтвердили свою участь понад дві сотні учасників, серед яких 19 міжнародних гросмейстерів, понад 20 міжнародних майстрів, 40 майстрів України і стільки ж КМС, які представлятимуть 20 закордонних федерацій та Україну. У рапіді планують взяти учать близько 300 учасників. Є учасники з усіх регіонів України та шахісти з Бельгії, Ісландії, Чехії, Польщі, Росії, Болгарії, Словаччини, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Азербайджану, Туреччини, Латвії, Литви, Хорватії, Швеції, Великої Британії, Німеччини, Угорщини.

Окрім можливості позмагатися за значний призовий фонд, який склав 260 тис. грн, гравці можуть виконати норми усіх спортивних шахових розрядів, КМС та звань МСУ, ММ та МГ.

«Для досвідчених гравців та гравчинь — наш турнір прекрасна можливість показати свої кращі навички, а для юних шахістів — спосіб вдосконалити свою майстерність та здобути неоціненний досвід у боротьбі з такими сильними суперниками», — розповів заступник Президента ЛОШФ Назар Фірман.

Організатори: Львівська обласна шахова федерація та управління молоді та спорту ЛМР

Зазначимо, що на проведення цього заходу відповідно до програми управління молоді та спорту ЛМР «Відкриті Кубки Львова» з міського бюджету м. Львова буде виділено 100 000 гривень.

Leave a Reply