У Львові відбудеться міжнародний фестиваль класичної музики

0
1161

У п’ятницю, 13 липня, о 19:00, в Палаці Потоцьких за адресою вул. М. Коперника, 15, відбудеться урочисте відкриття музичної події міжнародного масштабу — фестивалю класичної музики LvivMozArt. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Спеціально до фестивалю організатори розпочали будівництво нового концертного майданчика — Mozart Arena.

Минулорічний досвід показав, що класична музика не втрачає своєї актуальності, а навпаки потребує збільшення масштабів. Тому, окрім, традиційної для класики локації — Львівської Опери, концерти відбудуться також у Палаці Потоцьких, трамвайному депо, Свірзькому замку та ін. Зокрема, організатори вже розпочали будівництво нового тимчасового концертного майданчику — Mozart Arena позаду комплексу Палацу Потоцьких, де окрім концерту-відкриття відбуватимуться симфонічні та камерні концерти.

Першими на Mozart Areni виступлять зірки світової сцени — Софія Соловій та Ноел Боулі, які повернуть слухачів в часи гастрольних виступів знаменитих оперних артистів — Соломії Крушельницької та майстра бельканто Маттіа Баттістіні. Підсумують музичний образ міста — твори сучасного львівського композитора Богдана Сегіна.

«Ми щасливі запросити вас на другий міжнародний фестиваль LvivMozArt — і ми дуже пишаємося тим, що збиратися влітку у Львові заради прекрасної і завжди живої класичної музики вже стає довгоочікуваною традицією. Колись у 1808 році молодший син Вольфганга Амадея Моцарта — Франц Ксавер Моцарт приїхав із Відня до Лемберґа, щоби присвятити себе створенню та подальшому розвитку музичних традицій. Як він згуртував кругом себе тодішню мистецьку та суспільну еліту міста, так і ми зараз збираємося на 10 насичених подіями днів — для втілення нових ідей, пошуку нових вражень та створення нових незабутніх емоцій для всіх учасників та слухачів фестивалю.

Світові прем”єри, визнані зірки міжнародного масштабу, нові імена, ексклюзивні фестивальні прем”єри, талановита молодь, експериментальні проекти — все це ми приготували для вас”, — сказала засновниця та арт-директор фестивалю Оксана Линів.

Залишити відповідь