У Львові відбудеться лекція «Сидіти в автобусі = змінити історію»

0
1104

20 березня відбудеться лекція «Сидіти в автобусі = змінити історію» – тізер першої лекційно-мистецької програми «Освітнього центру з прав людини у Львові», яка розпочнеться восени. Організовує захід ГО «Освітній центр з прав людини» за підтримки проекту «Київський Діалог» та Львівського обласного молодіжного центру. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Одна жінка просто відмовилася поступатися місцем у міському автобусі – і змінила хід історії цілої планети. А один 12-річний хлопчик, читаючи за сніданком дитячу сторінку у газеті, вирішив врятувати від голоду тисячі дітей – і врятував. А ще один чоловік у зруйнованому після Другої світової війни Парижі, просто допомагаючи бездомним у місті, допоміг бездомним на цілому континенті. Права людини можна захищати по-різному. Для цього не обов’язково працювати у Парламенті чи ООН. Достатньо – захотіти і почати зі себе. Як? Дізнаємося на лекції Дарини Заржицької та Володимира Бєглова.

Окрім Львова, лекції відбудуться також у Дрогобичі (29.03) та Бродах (30.03).

Перший захід розпочнеться 20 березня о 15:00 в Львівському молодіжному центрі (вул. В. Винниченка, 12).

Детальніша інформація за посиланням.

Реєстрація за посиланням:

Контактна особа: Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів. Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: lviv@kyiv-dialogue.org, Facebook

Залишити відповідь