У Львові відбудеться концерт на вірші Сергія Жадана

1
296
У Львові відбудеться концерт на вірші Сергія Жадана

Сергій Жадан і культурна платформа «Ковчег «Україна» скликають друзів на «ковчег Жадана» – 22 травня у Львівській національній опері відбудеться концерт відомих львівських музикантів, що виконують пісні на вірші Сергія Жадана (початок о 17:00 та 20:00).

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

Цей концерт є презентацією унікального артбуку «Птах: вірші, що стали піснями», який виходить у видавництві «Ковчег «Україна». Це особливе мистецьке видання зі спецефектами – висічка, рисовий папір, копірка, дзеркальна фольга. За QR-кодами можна буде прослухати усі музичні композиції.

Найвідоміший український поет, номінант на Нобелівську премію з літератури також широко відомий як співак і лідер декількох музичних гуртів. 22 травня разом із ним на одній сцені виступатимуть Мар’яна Садовська – міжнародно визнана співачка у стилі world music, яку називають українською Бйорк, співачки Христина Соловій, Соломія Чубай, Уляна Горбачевська – етноспівачка, дослідниця української традиційної пісні, відомий джазовий музикант Марк Токар.

Справжньою сенсацією стане повернення на сцену легендарногогурту «Мертвий півень» – вперше після багаторічної перерви. Звісно ж, не обійдеться без «бойових друзів» поета – гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». А спеціальним гостем концерту будуть вже навіть не легендарні, а міфічні «Брати Гадюкіни».

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ – всі кошти від концерту будуть направлені на потреби військових, якими опікується фонд Сергія Жадана.

Про артбук Сергія Жадана «ПТАХ: вірші, що стали піснями» (видавництво «Ковчег «Україна»)

Книга зі спецефектами – висічка, рисовий папір, копірка, дзеркальна фольга. Усі музичні композиції можна буде прослухати за QR-кодами. Але звучатиме і сама книга – декілька шарів рисового паперу нагадуватимуть шарудіння снігу у пісні «Сніг»; у пісні «Середні віки» через синю копірку можна буде залишити «стигми» людських гріхів на дерев’яній скульптурі Христа; у пісні «Вона» відірвати перфорований папір у ритмі групи Kozak System, аби побачити цитату з пісні; а потім у тиші прочитати пальцями шрифтом Брайля назву пісні «Торкатись».

А ще у дзеркальні фользі, що проходить наскрізним декоративним елементом через усю книгу, кожен зможе розгледіти себе. Як і у геніальних віршах Сергія Жадана…

Дизайн – Марія Білінська

Відео-анімація – Мирослав Стецький

Куратор – Ярина Винницька

Замовити книгу – тут.

1 коментар

Залишити відповідь