У Львові відбудеться Фестиваль винограду та вина «Галицька лоза»

0
2120

6, 7 та 8 вересня в Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться Фестиваль винограду та вина «Галицька лоза».

Про це інформують організатори.

Основними учасниками Фестивалю будуть виноградарі та винороби з Львівщини, виноградарі та винороби з інших регіонів країни, сировари, медовари.

Також передбачена Фуд-кордівська зона.

“Львів, безперечно, місто фестивалів. Та такого тут ще не було.  6-8 вересня в місті Лева відбудеться «Фестиваль винограду та вина «Галицька лоза». Чи знали ви, що на Львівщині є понад 100 виноградарів та виробників вина? І більшість з них з’їдуться на цей фест, аби представити свою продукцію, розповісти різні цікавинки на тему виноградарства та провести пізнавальні майстер-класи. А поряд з найкращими виноградарями та виноробами, частуватимуть своєю продукцією найкращі сировари та медовари Західної України. Свято «Галицька лоза» ми вирішили зробити по-домашньому особливим – запросили понад 30 виробників вина та виноградарів лише зі Львівщини. А їм є чим Вас здивувати!”, – йдеться у повідомленні.

Неймовірна атмосфера для зустрічі і вихідних прогулянок з друзями, коханими чи дітьми.

У межах фесту заплановано проведення виставок та дегустацій районованих столових сортів винограду, вирощених на Львівщині, пізнавальні заходи на тему виноградарства та виноробства, майстер-класи тематичні лекції, аукціони, вікторини з призами та смачними подарунками, дегустація сиру, меду, музична програма, виступи творчих колективів, приготування страв української кухні та багато іншого, що буде для Вас приємною несподіванкою. Уявіть себе частинкою львівської Франції, новачком чи професіоналом у сфері виноробства та виноградарства.

Так, впродовж трьох днів, 6-8 вересня, на території «Львівського палацу мистецтв» (м. Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться це яскраве та феєричне дійство.

Фестиваль працюватиме з 10:00.

При вході шановних гостей будуть безкоштовно частувати кращі найкрасивіші львівські панянки вишуканими місцевими винами та напоями з винограду.

Залишити відповідь