У Львові відбудеться допрем`єрний показ фільму про українських воїнів-кіборгів

0
551
У Львові відбудеться допрем`єрний показ фільму про українських воїнів-кіборгів

У суботу, 13 лютого, у Львові відбудеться допрем`єрний показ фільму Руслана Горового «Трохи нижче неба». Кінострічка розповідає про українських воїнів-кіборгів, які мужньо боролися в Донецькому аеропорту, про простих солдатів, які своєю звитягою подарували нам можливість жити.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

В основу документального фільму увійшли історії чотирьох воїнів 80-ї бригади Збройних сил України, які загинули в січні 2015 року: Ігоря Римара, Володимира Труха, В’ячеслава Мельника та Івана Вітишина. У кожного з цих хлопців різні життєві стежки, проте загинули вони героями, які до останнього воювали з московськими окупантами.

Продюсером та автором фільму є доброволець і військовий журналіст Михайло Ухман, який разом зі своїм бойовим побратимом Сергієм Коновалом понад рік їздив по Україні й записував інтерв’ю з тими, хто боровся проти ворогів. Режисер фільму – журналіст і письменник Руслан Горовий.

За сприяння Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації допрем`єрний показ у Львові відбудеться цієї суботи, 13 лютого, в кінотеатрі Планета Кіно (Форум Львів). Перед сеансом автори фільму дадуть пресконференцію для журналістів. Також у цей же день фільм продемонструють для ліцеїстів Львівського державного ліцею ім. Героїв Крут.

Залишити відповідь