У Львові відбудеться допрем’єрний показ фільму “Поїзд “Київ-Війна”

0
824
У Львові відбудеться допрем’єрний показ фільму "Поїзд "Київ-Війна"

11 листопада о 19.00 у Львові у кінотеатрі «Кінопалац» за адресою вул. Коперніка 9 відбудеться допрем’єрний показ документального фільму “Поїзд “Київ-Війна”за участю режисера фільму Корнія Грицюка.

Про це повідомили організатори, пише Кулемет.

У широкому прокаті фільм буде з 12 по 18 листопада. Покази відбудуться в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Сумах, Полтаві, Чернігові у кінотеатрах великих мереж «Планета Кіно», «Мультиплекс» та в інших кінотеатрах зазначених міст.

У Львові стрічка демонструватиметься в кінотеатрі “Кінопалац” на вул. Коперніка 9.

Фільм – про Поїзд сполученням Київ-Костянтинівка і його пасажирів, які спілкуються з режисером на тему війни, того, що відбувається на Донбасі сьогодні, і як може бути завтра. Пасажири діляться своїми особистими драмами і сподіваннями.

Фільм соціально-важливий, дуже відвертий, емоційний і водночас резонансний. Для команди фільму особливо важливим є те, що саме Львів запросив режисера на спілкування перед показами. Корній чекає на зустріч з львівськими глядачами аби поговорити і почути їхню думку. Саме такого діалогу без політичних маніпуляцій не вистачає нашій країні.

Виробництвом стрічки займалася кінокомпанія EasyLiving Films, продюсер Сергій Пудіч.  Покази фільму відбудуться в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Сумах, Полтаві, Чернігові у кінотеатрах великих мереж «Планета Кіно», «Мультиплекс» та в інших кінотеатрах зазначених міст.

Прем’єра фільму відбулася 23 серпня 2020 року в рамках 49-го КМКФ «Молодість». Фільм було номіновано  на кращий документальний фільм року від Національної премії кінокритиків, відібрано до конкурсної національної програми фестивалю “KharkivMeetDoc”, а також до цьогорічної програми міжнародного фестивалю ArtDocfest.

«Поїзд: Київ – Війна» – це повнометражний документальний фільм режисера Корнія Грицюка. Драматична історія поїзда «Київ – Костянтинівка», з унікальними долями, болем, спогадами, тайнами, надіями таких різних його пасажирів, є історією сучасної України. Лише 12,5 годин розділяють мирний Київ та Костянтинівку – невелике промислове місто на сході країни, відразу за яким починається лінія фронту. Цей час у поїзді пліч-о-пліч проводять люди з різними характерами, соціальним статусом, політичними поглядами та переконаннями. Вони спілкуються, сперечаються, навіть сваряться, але говорять і їдуть в одному напрямку. І всі вони прагнуть дістатися миру. Цей фільм – голос людей, пошук діалогу і шлях до спільного майбутнього, де кожен голос буде почуто.

Зйомки  фільму проходили в поїзді №126, сполученням Київ-Костянтинівка, а також на залізничних вокзалах Києва, Костянтинівки з серпня по грудень 2019 року за фінансової підтримки Українського культурного фонду та підтримки АТ Українська Залізниця. Героями фільму є звичайні пасажири, які поділилися своїми історіями, роздумами на болючі теми.

Корній Грицюк (режисер) про фільм «Поїзд:Київ-Війна»: «Я народився в Донецьку, столиці Донбасу, і прожив там більше двадцяти років. Цей фільм для мене не просто спроба зняти фільм на актуальну тематику. Я вірю, що цей фільм здатний змусити українців розмовляти між собою. Після місяців зйомок у потязі,  я зрозумів, що більшість людей в моїй країні хочуть миру. На жаль, пропаганда зробила свою справу і поставила частину українців один проти одного. Тим не менш, у цьому потязі я побачив людей навіть з дуже різними поглядами, які говорили про спільне – про мирне життя».

Корній Грицюк, 29-річний режисер, родом з Донецька. «Поїзд:Київ-Війна» його другий повнометражний фільм. Перший фільм Корнія «2020. Безлюдна країна», знятий у жанрі мок’юментарі, було показано на різних кіномайданчиках в Україні, Німеччині, США, Чехії, Швеції. В кінці 2018-го року фільм був у національному кінопрокаті в Україні, а вже у вересні 2019-ого року відбулася телевізійна прем’єра фільму на каналі UA: Культура.

Сергій Пудіч, український продюсер, режисер та автор сценаріїв, засновник кінокомпанії EasyLiving Films, родом з Одеси. В 2018 році його короткометражна чорна комедія «Crabgirl» була відібрана на більш ніж 50 кінофестивалів та отримала загалом 12 нагород. У 2019 році Сергій випустив три короткометражні фільми: «Non e Vero» (режисер та продюсер), «Amore non e come pensi» (режисер та продюсер), «Athena» (продюсер), «Барбер» (продюсер, режисер). Під час карантину Сергій взяв участь у якості режисера першої серії у зйомках карантинного серіалу «За вікном» .

Посилання на подію допрем’єрного показу у Львові.

Залишити відповідь