У Львові відбудеться черговий семінар «Україна-НАТО: формула безпеки»

0
1006

27 та 28 березня 2018 року у Львові в рамках реалізації Проекту «Україна –Солідарність– НАТО» відбудеться семінар «Україна – НАТО: формула безпеки». Про це інформує Львівська обласна організація “Солідарності”.

Мета семінару – проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян з питань євроатлантичної інтеграції України.

У заході візьмуть участь голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз, народний депутат України Оксана Юринець та інші парламентарі, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, студенти, курсанти та викладачі Нацiонального унiверситету «Львiвська полiтехнiка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Львівського університету внутрішніх справ, аналітики, експерти, представники громадських організацій.

Семінар «Україна-НАТО: формула безпеки» проводитиметься 27.03.2018 р. з 11.00 до 13.30 (початок реєстрації учасників з 10.30) за адресою: м. Львів, вул. Степана Бандери, 12, Актова зала головного корпусу Нацiонального унiверситету «Львiвська полiтехнiка» та 28.03.2018 р. з 10.00 до 12.30 (початок реєстрації учасників з 09.30) за адресою: м. Львів, вул. Університетська, 1, Дзеркальна зала Львівського національного університету імені Івана Франка.


Leave a Reply