У Львові відбудеться акція підтримки кримських татар

0
670

Завтра, 7 квітня,  о 12 годині на площі Данила Галицького відбудеться акція солідарності із кримськими татарами. Про це пише Форпост.

“7 квітня 2019 р. кримськотатарська громада м. Львів проводить акцію підтримки своїх земляків, які протягом 5-ти років чинять ненасильницький опір окупаційній владі на анексованому Росією півострові. Акція проводиться в рамках міжнародного флешмобу “Я солідарний(на) з кримськими татарами”.

У рамках заходу планується проведення благодійного ярмарку, майстер-класи з прикладного мистецтва та частування стравами кримськотатарської кухні з метою збору коштів в допомогу 166-ти дітям політв’язнів — заручників Кремля, які залишилися без годувальника і чиї сім’ї опинилися в складній життєвій ситуації.

До акції на підтримку дітей репресованих кремлівським режимом кримських татар долучаються волонтерська група Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів разом з Львівський кульїнарний клюб «Zdorowja I Spoki’j» @ZISclub.

До участі в акції запрошуються представники органів місцевої влади та партнерських громадських організацій, волонтерське товариство, представники ЗМІ, а також всі небайдужі львів’яни, які готові проявити свою солідарність з кримськотатарським народом словами підтримки, особистою участю в акції, або благодійним внеском до фонду підтримки дітей, у яких окупаційний режим намагається відібрати батька і дитинство.

Всі зібрані кошти будуть передані родинам політв’язнів.

Організатори акції представлять увазі гостей тематичну інфографіку (плакати), що показує масштаб репресій, спрямованих проти всіх незгодних з прокремлівським режимом і на знищення будь-яких проявів інакшої думки на нашій батьківщині, в тимчасово окупованому Криму


Leave a Reply