У Львові відбудеться акція із збору підписів на підтримку медичних працівників (ВІДЕО)

0
1096
Олег Синютка
Олег Синютка

Партія “Європейська Солідарність” наголошує, що кожен медик, який захворів на коронавірус, повинен отримати підтримку від держави

У Львові 19 травня перед входом до багатьох медичних закладів міста стартує акція із збору підписів на підтримку медичних працівників.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу партії “Європейська Солідарність”.

У ЄС наголошують: кожен медик, який захворів на коронавірус, повинен отримати підтримку від держави.

“19 травня Європейська Солідарність розпочинає всеукраїнську акцію – збір підписів на підтримку медичних працівників.

Ми закликаємо кожного небайдужого підписатися під зверненням до президента, прем’єр-міністра та голови парламенту з вимогою:

🔴 забезпечити лікарів засобами індивідуального захисту
🔴 виплатити їм 300% надбавки
🔴 внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо обов’язкового страхування медиків у разі захворювання на коронавірус, а не ефемерної інвалідності

Разом ми захистимо наших лікарів, а вони захистять кожного з нас!”, – йдеться у повідомленні організаторів.

Як наголосив народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, сьогодні у цей складний час не треба ділитись на владу й опозицію. Сьогодні дуже важливо, щоби всі люди, які вболівають, діяли спільно і разом.

“Ми, «Європейська Солідарність», 19 травня розпочинаємо збір підписів у підтримку медиків, тому що, на жаль, ми змушені сьогодні стверджувати, що влада зробила все можливе, щоби наші медики залишилися беззахисними. Спочатку медики не отримали захисних костюмів, респіраторів, найнеобхіднішого, щоб захистити їх від хвороби, від коронавірусу, і в Україні склалася ситуація, якої немає в жодній країні світу, – кожна п’ята людина, яка захворіла від коронавірусу в Україні – це є медик. Медики самі виявилися беззахисними перед хворобою. І тут необхідно сказати про особливий цинізм влади, тому що влада, яка повинна захищати медиків, внесла законопроект, яким визнала, що буде захищати тих медиків, які отримали інвалідність”, – наголосив Синютка.

Він додав, що медики хворіють, медики вмирають, але ніхто в Україні із трьох з половиною тисяч медичних працівників чи з декількох десятків тисяч захворілих, чи врешті-решт з чотирьох мільйонів захворілих у світі – ніхто не отримав інвалідність.

“Тому «Європейська Солідарність» внесла законопроект, яким все-таки хоче визначити, що кожен працівник медичної установи, який захворів на коронавірус повинен отримати підтримку від держави, кожен медичний працівник повинен бути застрахований, і тому ми починаємо цю акцію по всій Україні. Ми переконані, що спільними зусиллями влади, опозиції, врешті-решт кожної людини, особливо медиків, ми внесемо і примусимо монобільшість у парламенті підтримати цей законопроект”, – переконаний народний депутат.

“Більше цього, ми примусимо монобільшість виплатити медичним працівникам ті 300%, які передбачені в чинному законодавстві. Не цинічно рахувати на години чи хвилини і виплачувати медикам копійки, а 300%, так як це передбачено в рішенні парламенту, як це повинно бути так, щоб медики отримали достойну суму коштів. Я закликаю кожного медичного працівника, кожну небайдужу людину поставити свій підпис на підтримку законопроекту «Європейської Солідарності» про страхування медичних працівників, і разом ми захистимо наших медиків, а медики захистять кожного з нас”, – зазначив Олег Синютка.

Залишити відповідь