У Львові вдруге відбудеться масштабний Форум ветеранОК

0
202

12-13 червня у комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинок воїна» збереться понад півсотні учасниць війни з різних міст України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

Традиційно захід організовує «Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб». Цьогоріч Форум відбудеться під гаслом «Здоров’я. Безпека. Комфорт».

Організатори підготували для учасниць три тематичні бесіди із фазовими спікерами щодо жіночого здоров’я, безпеки у мирному житті та самореалізації і комфорту. Учасників заходу привітає Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

«Для дівчат дуже важливо не тільки отримати корисну інформацію, а й провести час разом, поділитися спільними темами і проблемами. Крім тематичних бесід, ми підготували для них і кілька додаткових івентів із серії психологічної реабілітації. У нас буде і майстер-клас з витинанки від майстрині Марії Янко і експрес-курс із самомакіяжу від Анастасії Сподарко. Також плануємо із дівчатами фотосесію, яка ляже в основу спеціального календаря», – зазначила співорганізаторка заходу, членкиня «Рехабу» Ярина Капітан.

Форум ветеранОК відбудеться у Львові вже вдруге. Торік захід викликав неабиякий ажіотаж, але через карантинні обмеження організаторам довелося обмежити кількість учасниць до 30.

Зазначимо, що «Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» спеціалізується на допомозі ветеранкам війни, особливо у питаннях гінекології, репродуктології та психологічної реабілітації. Від початку діяльності організації, а це менше двох років, допомогу отримали більше 60 учасниць російсько-української війни та понад 70 волонтерок.

Leave a Reply