У Львові вчителям та лікарям, які були хворі на COVID, затримують виплату матеріальної допомоги

0
187
На Львівщині від коронавірусу вакцинують прикордонників, фото Львівський прикордонний загін

Депутат Львівської міської ради Уляна Пак звертається до міського голови Андрія Садового щодо забезпечення надання матеріальних виплат працівникам закладів охорони здоров’я та працівникам закладів освіти м. Львова, яким діагностовано короновірусну хворобу COVID-19.

За словами голови комісії законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки Уляни Пак: «До мене як депутата Львівської міської ради, неодноразово звертаються мешканці міста, зокрема вчителі та лікарі, щодо забезпечення їхніх прав на виплату матеріальної допомоги у зв’язку з діагностуванням коронавірусної хвороби COVID-19″.

Лікарі та вчителі зазначають, що деякі з працівників закладів освіти та охорони здоров’я отримали матеріальну допомогу, іншим ж її не виплачують протягом тривалого часу.

Так, вчителі, які подали усі необхідні документи до профільних структурних підрозділів ЛМР ще в квітні-травні 2021 року, не отримали виплату дотепер.

У зв’язку з пандемією економічне становище людей значно погіршилося, невиплата належних заявникам коштів робить їх фінансово більш вразливими та незахищеними. Така ситуація створює відчуття соціальної несправедливості, а також сприяє втраті довіри до влади у суспільстві.

Окрім того, за наявності таких обставин, порушується принцип рівності громадян, зокрема, до осіб, які мають однаковий статус, застосовується різне відношення з боку органів місцевого самоврядування.

“Також, прошу перевірити цю інформацію і у випадку її підтвердження забезпечити здійснення відповідних виплат», – повідомила Уляна Пак.

Додамо, що підставою для таких виплат стали Розпорядження міського голови Львова від 22.12.2020 року №608 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19», Розпорядження міського голови Львова від 22.12.2020 року №609 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19», Розпорядження міського голови Львова від 28.12.2020 року №617 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19», Розпорядження міського голови Львова від 28.12.2020 року №618 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів охорони здоров’я м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19».

Leave a Reply