У Львові утворять наглядові ради комунальних підприємств

0
249
Депутати фракції “Європейська Солідарність” переконані, що комплексна діяльність Наглядових рад в поєднанні з контролем, який здійснюватиме управління контролю та аудиту Секретаріату ради, дозволить не лише зробити прозорою діяльність комунальних підприємств, але й скерує їх на максимально повне забезпечення потреб громади

Фракція Європейська Солідарність у Львівській міській раді ініціює розроблення та затвердження Львівською міською радою Положення про Наглядові ради комунальних підприємств Львівської територіальної громади.

Про це йдеться у заяві ЛОО “Європейської Солідарності”, пише Кулемет.

Створення Наглядових рад стане частиною антикризового плану, який розробили депутати Львівської міськради для оптимізації діяльності комунальних підприємств та підвищення якості послуг і робіт, які вони надають населенню. Нині маємо у Львові вкрай незадовільну ситуацію, коли комунальні підприємства втратили стимули до модернізації, вони постійно збиткові, а видатки на їхній розвиток та утримання майже повністю покривають коштом міського бюджету.

Наглядові ради комунальних підприємств – це постійно активні колегіальні органи, які здійснюватимуть загальний контроль за діяльністю комунальних підприємств. Їхнім основним завданням стане прийняття комплексних рішень для забезпечення надійної та ефективної роботи інфраструктури міського господарства, вироблення та корегування цін на послуги й роботи комунальних підприємств, підвищення їхньої прибутковості, збільшення інвестицій, а також отримання максимально можливого ефекту від використання майна територіальної громади.

За останні роки комунальні підприємства Львівської міської ради перетворились на малозрозумілі об’єкти, основна мета…

Опубліковано Петром Адамиком Середа, 10 березня 2021 р.

Наглядову раду розглядатиме та погоджуватиме запропоновані керівництвом підприємств плани діяльності та розвитку, вироблятиме рекомендації щодо напрямків господарської діяльності та участі в інвестиційних проєктах, розглядатиме питання, які пов’язані з оплатою праці керівників підприємств, а також їхньої відповідальності за невиконання планових завдань тощо.

Депутати фракції “Європейська Солідарність” переконані, що комплексна діяльність Наглядових рад в поєднанні з контролем, який здійснюватиме управління контролю та аудиту Секретаріату ради, дозволить не лише зробити прозорою діяльність комунальних підприємств, але й скерує їх на максимально повне забезпечення потреб громади.


Leave a Reply