У Львові у серпні обіцяють запустити роботу сучасного депо для електротранспорту

0
547
У Львові у серпні обіцяють запустити роботу сучасного депо для електротранспорту

Комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР провела виїзне засідання на ЛКП «Львівелектротранс».

Про це пише Кулемет з посиланням на депутатський портал Львівської міської ради.

Під час виїзду депутати оглянули матеріально-технічну базу тролейбусного депо, вихід тролейбусів на маршрути, поспілкувались із працівниками підприємства.

За словами голови комісії Ігоря Зінкевича, члени комісії побували у виробничих приміщеннях депо – профілакторії і цеху планового ремонту, де тролейбуси проходять технічні огляди і планові ремонти.

«У профілакторії якраз застали проведення технічного огляду тролейбусів. Тут попрацювали над освітленням, але є низка проблем, які потрібно вирішувати – зокрема в’їзні і виїзні ворота не мають автоматики, крім того, закриваються не щільно. На жаль, не у найкращому стані оглядові канави, а це негативно впливає на умови праці. Керівники «Львівелектротрансу» обіцяють, що проводитимуть ремонт цих канав. Крім того, планується закупівля нових підйомників для безканавного обслуговування тролейбусів, що покращить умови роботи працівників депо».

Також депутати відвідали трамвайне депо на вул.Промисловій, оглянули хід його реконструкції та провели зустріч із підрядниками.

Голова комісії Ігор Зінкевич переконаний, що наявність сучасного депо у Львові є справді стратегічно важливим для розвитку електротранспорту.

«Я переконаний, що закупівлі нового рухомого складу має передувати створення умов для його якісного обслуговування, щоб трамваї і тролейбуси не «горіли», вчасно і регулярно проходили техогляди і ремонти. Саме тому всі ці роки, а реконструкція, нагадаю, розпочалася ще у 2014-му, готував численні звернення, запити, вимагав і наполягав, щоб відновлення депо відбулося якнайшвидше. Також робота депо дозволить оптимізувати використання коштів: транспорт не доводитиметься до стану, коли потрібно вже вкладати мільйони на капітальні оновлення, крім цього, зможемо ремонтувати трамваї, тролейбуси на власній базі».

За словами секретаря комісії Володимира Лесика, керівництво ЛКП та підрядники запевнили, що у серпні цього року повністю завершать усі роботи і депо нарешті зможе функціонувати за призначенням. Також тут буде мийка та облаштують їдальню для працівників.

Крім цього, на плановому засіданні комісії у Львівській міській раді депутати обговорили ситуацію із заборгованістю з оплати праці на ЛКП Львівелектротранс.

Як повідомив Володимир Лесик, після тривалої дискусії депутати погодили винесення на розгляд сесії 4 лютого рішення щодо необхідності виділення коштів ЛКП Львівелектротранс для покриття заборгованості із заробітної плати працівникам, оплати заборгованості за електроенергію та обов’язкових податкових платежів.

«Керівництво департаменту та самого підприємства підтвердили, що жодної провини депутатського корпусу тут немає, а є прорахунки у плануванні посадовців управління транспорту».

Leave a Reply