У Львові у неділю перед церквами видають повістки у військкомат, – нардеп Княжицький

0
186

У Львові у неділю перед церквами видають повістки у військкомат.

Про це написав народний депутат України Микола Княжицький, пише Четверта студія.

“Сьогодні у Львові неділя. Люди традиційно йдуть до церкви. І от хтось вигадав почати видавати перед церквою повістки у військкомати.
Телефонують обурені священники. Їм є чого обурюватися. Українські церкви стали справжньою опорою і для нашої армії і для тимчасово переміщених осіб.

Значна частина гуманітарки і для війська, і для переселенців доставляється українськими церквами. Серед самих священників багато капеланів. І солдатів теж. Мій знайомий, отець Михайло з села Верхній Ясенів на Івано-Франківщині, геройськи загинув на фронті, куди пішов добровольцем.

Церква у нас відділена від держави. Туди йдуть люди за духовним захистом і підтримкою. Це точно не місце, де під час молитви потрібно ходити і роздавати повістки.

Ми всі підтримуємо армію. Українські добровольці гідно захищають країну. Є багато людей, які хочуть мобілізуватися, але їм відмовляють. Розум і відповідальність не мають втрачатися під час війни. Навпаки.

Є багато способів запросити осіб у військкомат. За місцем проживання, на роботі. Це точно не можна робити у храмах”, – написав Княжицький.

Його підтримала і нардеп Софія Федина.

Скрін допису Софії Федини у телеграмі

Leave a Reply