У Львові у бюджеті на 2022 рік не передбачили повну суму коштів для впровадження е-квитка

0
478
Андрій Садовий. Колаж Ігоря Стукальця

На засіданні виконавчого комітету міськради обговорили проблемні питання, що виникають в процесі впровадження електронного квитка у Львові.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як пояснила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, йдеться, зокрема, про недостатнє фінансування проєкту з боку депутатського корпусу: замість 400 млн грн на оплату за кілометраж виділено 1 млн грн, замість 315 млн грн на пільгові перевезення – 26 млн грн.

«Ми просили виділити 400 млн грн на впровадження е-квитка – як оплату за кілометраж, натомість виділено 1 млн. Щодо пільгових перевезень: ми просили 315 млн грн, виділили 26 млн, тобто лише на 1 місяць», – зазначила Ірина Маруняк.

Відтак, посадовиця коротко доповіла про зроблену роботу у впровадженні е-квитка.

«Станом на сьогодні, встановлено валідатори на всі транспортні засоби, є програмне забезпечення. Ми повинні поетапно впроваджувати е-квиток, ми готові. Але для цього потрібно, аби повною мірою були закладені кошти, щоб ми не ходили щодня на бюджетну комісію, не доповідали на профільних комісіях, а ті кошти виділяли нам почергово. Якщо будуть коригування, ми зможемо ті кошти перекинути з одного коду на інший. Були пропозиції та зауваження транспортної комісії, що станом на сьогодні немає програм. Програми – готові, ми готові піти на комісію та доповісти. Просимо, щоб ті кошти були закладені», – додала посадовиця.

Нагадаємо, сьогодні триває видача пільгових транспортних карток «Леокарт».

Leave a Reply