У Львові тривають обговорення проекту бюджету на 2023 рік

0
223
Минулого тижня виконавчий комітет ЛМР затвердив основні показники загального та спеціального фондів бюджету Львівської міської територіальної громади. Відтак наразі триває обговорення цих показників з усіма депутатськими комісіями, на основі яких відбуватиметься підготовка проєкту ухвали на сесію. Про це пише Четверта студія. «Основні показники доходів та видатків скерували всім депутатам Львівської міської ради, а також на депутатські комісії та фракції. Наступного тижня депутати почнуть обговорювати ці показники за профілем своїх комісій спільно з виконавчими органами. Паралельно будемо висвітлювати найцікавішу інформацію в цифрах про ті функції та галузі, фінансування яких є основним завданням міського бюджету», – розповіла директорка департаменту фінансової політики Львівської міськради Вікторія Довжик. У запропонованому проєкті основних показників бюджету пріоритетом залишається освітня і культурна галузі. Також продовжено Програму національного спротиву, на фінансування якої пропонують пів мільярда гривень, та передбачено кошти на забезпечення функціонування критичної інфраструктури міста.

Минулого тижня виконавчий комітет ЛМР затвердив основні показники загального та спеціального фондів бюджету Львівської міської територіальної громади. Відтак наразі триває обговорення цих показників з усіма депутатськими комісіями, на основі яких відбуватиметься підготовка проєкту ухвали на сесію.

Про це пише Кулемет.

«Основні показники доходів та видатків скерували всім депутатам Львівської міської ради, а також на депутатські комісії та фракції.

Наступного тижня депутати почнуть обговорювати ці показники за профілем своїх комісій спільно з виконавчими органами. Паралельно будемо висвітлювати найцікавішу інформацію в цифрах про ті функції та галузі, фінансування яких є основним завданням міського бюджету», – розповіла директорка департаменту фінансової політики Львівської міськради Вікторія Довжик.

У запропонованому проєкті основних показників бюджету пріоритетом залишається освітня і культурна галузі. Також продовжено Програму національного спротиву, на фінансування якої пропонують пів мільярда гривень, та передбачено кошти на забезпечення функціонування критичної інфраструктури міста.

Залишити відповідь