У Львові тривають консультації щодо впровадження електронного квитка

0
448
У Львові тривають консультації щодо впровадження електронного квитка

У рамках консультацій з громадськістю відбулося представлення проєкту рішення виконавчого комітету “Про затвердження тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу депутатського корпусу ЛМР.

Ініціатор консультацій: департамент міської мобільності Львівської міської ради.

За словами директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олега Забарила, прийняття рішення «Про затвердження тарифів на послуги для транспортної мережі з перевезення пасажирів пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді» дасть можливість:

– забезпечити баланс інтересів перевізників, що обслуговують маршрути та пасажирів;

– забезпечити розвиток автомобільного та електричного транспорту;

– стимулювати впровадження новітніх технологій перевезень;

– залучати інвестиції у розвиток громадської транспортної системи;

– стимулювати конкуренцію та появи нових суб’єктів господарювання, які належать до автомобільного транспорту;

– забезпечити стабільність, прозорість та прогнозованість тарифів;

– підвищення якості й безпеки надання послуг з перевезення пасажирів.

Під час зустрічі депутат Львівської міської ради, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Ігор Зінкевич зазначив:

«Я, як голова транспортної комісії, кажу відверто, що дані про електронний квиток не подавалися нам на обговорення, ні управлінням транспорту, яке очолював Орест Олеськів і яке наразі ліквідовується, ні від новоствореного департаменту міської мобільності, який створили 7 вересня. Крім цього, ми просили подати схеми маршрутів, від яких можна було б вирахувати економіку, в тому числі і цінову політику е-квитка, але остаточного варіанту ми так і не отримали. Транспортна комісія вимагала цей документ з повноцінними та остаточними розрахунками маршрутів та кількості кілометрів ще з травня, але посадовці затягують з цим ще досі. Як рахували витрати на оплату за кілометри нам невідомо, як покращували ціну на разовий квиток чи абонемент – нам також невідомо».

Додамо, що консультації з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету “Про затвердження тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді” триватимуть з 10 листопада 2021 року по 25 листопада 2021 року. Зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення до 25 листопада 2021 року. Додаткові електронні консультації відбудуться на платформі E-DEM. Телефон для довідок: 297-57- 63.

Leave a Reply