У Львові триває суд над Софією Фединою та Марусею Звіробій (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

0
705

Сьогодні, 20 липня, у Львові під Галицьким районним судом зібралися десятки людей, аби підтримати Софію Федину та Марусю Звіробій.

Про це з місця події повідомляє кореспондент ІВ Кулемет.

Як відомо, наприкінці жовтня 2019-го року Федина та Звіробій оприлюднили спільне відеозвернення, відреагувавши на спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому 26 жовтня на підвищених тонах із використанням специфічного лексикону. Федина та Звіробій критично висловлювалися на адресу президента і висловлювали припущення, що може статися із Зеленським на передовій.

Потерпілий Зеленський розправляється з найкращими синами і доньками України.

Як наголосили Софія Федина та Маруся Звіробій, сьогодні в Україні “ми не бачимо справжніх розправ з корупціонерами, війни з олігархами. На 7 році війни український народ, який дав відсіч агресору і чітко засвідчив свої прагнення на Майдані змушений споглядати театр абсурду”.

За липень маємо 9 нових імен, 9 загиблих захисників України, яким немає місця та згадки. Це наші захисники на яких Зеленському начхати. Він хоче знищити Україну і лише наша міцна позиція не дає йому цього зробити. Наші захисники – це наша гордість та наша сила, ми не маємо права відводити війська, чи падати на коліна перед ворогом.

✓ Софія Федина допомагала арміії, поки Зеленський виступав у Кремлі.

✓ Маруся Звіробій тренувала воїнів, поки Зеленський ухилявся від служби.

✓ Марченко забезпечував воїнів, у той час як Зеленський кварталив.

✓ Антоненко захищав Україну, поки Зеленський хвалив терористів за захоплений український танк.

✓ Кузьменко рятувала життя дітей та волонтерила, поки Зеленський виводив гроші в офшори.

✓ Дугарь витягувала поранених воїнів, поки Зеленський закидався тупими жартами про ЗСУ.

✓ Павловський захищав Україну і відновлював Армію, поки Зеленський плазував перед Путіним.

“Вони поміняли Авакова, бо міністрами освіти, здоров’я, культури працює Зеленський, з минулого тижня міністром внутрішніх справ теж правцює Зеленський.Єдиний кого він боїться, це українці, бо усі його обіцянки перед нами уже розвіялись, як дим. Сьогодні це не його поразка, це наша з Вами перемога”, – зазначив Олег Синютка.

У Львові триває суд над Софією Фединою та Марусею Звіробій, фото Четверта студія

“Дуже важливо, щоб судді почали говорити. Бо судити мають тих, хто вбиває свободу слова та свободу думки. Він боїться, бо якщо вони почнуть говорити, це буде крах диктаторської системи Зеленського. І закінчиться усе це тоді, коли крапку поставимо ми”, – розповіла Софія Федина.

“Сьогодні ми продовжуємо битву із головним уклоністом держави на правовому фронті. Нам треба об’єднуватися, ми маємо бути надійні як ніколи”, – наголосила Маруся Звіробій.

Залишити відповідь