У Львові троє іноземців порушили міграційне законодавство (ФОТО)

0
165
У Львові троє іноземців порушили міграційне законодавство

Громадян Республіки Туреччина віком 25, 26 та 30 років викрили оперативниками управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з працівниками Головного управління державної міграційної служби у Львівській області, співробітниками Служби безпеки України у Львівській області та військовослужбовцями державної прикордонної служби у рамках проведення операції «Мігрант».

Про це пише Кулемет з посиланням на поліцію Львівщини.

Як встановили правоохоронці, усі троє іноземців перебували в Україні понад дозволений законодавством строк. Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також винесено рішення щодо їх примусового повернення до країни громадянства

Нагадаємо, що від 1 вересня в Україні триває комплекс цільових профілактичних заходів «Мігрант», який проводиться з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері.

За три дні проведення операції на Львівщині правоохоронці викрили дев’ятьох громадяни інших держав, які порушили міграційне законодавство України.


Leave a Reply