У Львові трапилось два випадки отруєння чадним газом

0
420

Вчора ввечері та сьогодні вночі у Львові трапилось два випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 6 осіб.

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, пише Кулемет.

Так, 12 жовтня близько 21.30 год. у квартирі багатоквартирного будинку на вул. Перова, 3 (Залізничний район) отруїлися чадним газом 3 осіб, у тому числі двоє дітей, яких у стані середнього ступеня важкості доправили у медичні заклади.

Це дівчатка, 2016 та 2014 років народження, та  жінка, 1990 року народження, яка від госпіталізації відмовилась. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійна бригада ПАТ «Львівгаз» припинила подачу газу на газову колонку. Обставини події встановлюють.

Водночас 13 жовтня близько 03.20 год. у квартирі багатоквартирного будинку на вул. Городоцькій, 211 (Франківський район) отруїлись чадним газом 3 осіб, з них одна дитина, яких у стані середнього ступеня важкості доправили у медичні заклади.

Це хлопець, 2010 року народження, та дві жінки, 1964 та 1940 років народження, які від госпіталізації відмовились. Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійна бригада ПАТ «Львівгаз» припинила подачу газу на газову колонку. Обставини події встановлюють.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов’язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну із міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.

Leave a Reply