У Львові таксист у невідомому напрямку віз 11-річну дитину (ВІДЕО)

0
1359

З таксистом, який повіз замість озвученої попередньо адреси дитину у невідомому напрямку зустрілися небайдужі львів’яни. Чоловіки вимагали пояснень у водія сервісу таксі “Bolt”, як так сталося, що 11-річну дитину він повіз не за маршрутом, який вказали її батьки.

Про це пише Четверта студія з посиланням на “Варту-1”.

У розмові виявилося, що це не поодинокий випадок. Рік тому подібний випадок уже трапився.

Нагадаємо, що інцидент трапився 11 серпня. Про це у спільноту “Varta1 — Варта1 (офіційна спільнота)” у “Facebook” написала мама дівчинки Юліана Гукова.

Жінка відправила дитину забрати посилку з відділення пошти на вулиці Низинній. Проте донька написала, що водій везе її абсолютно не туди.

“Сьогодні приїхали до хати, згадали, що забули забрати посилки з “Нової пошти”. Прошу старшу доньку це зробити, викликаю таксі “Bolt”, вказую адресу Широка–Низинна–Широка. Пише донька у вайбер, мама ми щось не туди їдемо. Фото скидає, вони стоять на Левандівському мості”, — розповідає жінка.

На прохання матері передати трубку водієві, він відмовився розмовляти.

“Дзвоню, кажу дай трубку водієві, вона каже мама хоче з вами поговорити!!! Він мовчить і відвертається. Сказала їй вийти з машини. Вона вибігла на мості. Після сказала що той водій ігнорував навігатор, який йому говорив, повернутись назад і оминув повороти”, — додала вона.

Коли жінка забрала дитину, набрала номер водія  і запитала чому їхав не вірним напрямком, чому відмовився із нею спілкуватись, той відповів: “А вона коли сіла в машину то сказала на Наукову”.

Жінка стверджує, що це нісенітниця, адже маршрут вказаний у навігаторі.

Зазначається, що відповідна заява була зареєстрована у поліції.

Залишити відповідь