У Львові судитимуть чергового прихильника «руського миру»

0
230
У Львові судитимуть чергового прихильника «руського миру»

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України за фактами дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, державної зради, пропаганди війни та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України (ч. 2 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111, ст. 436, ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Про це пише Кулемет з посиланням на прокуратуру Львівської області.

Розслідуванням встановлено, що львів’янин у забороненій соцмережі створив групу під назвою «Львівська народна республіка». У ній він публікував заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу і до захоплення державної влади.

Зокрема, зазначав, що Україна повинна зникнути із політичної карти світу.

Окрім того, на замовлення країни агресора, він здійснював адміністрування забороненого веб-сайту «ВосходИнфо», пов’язаного із лідером так званої «ДНР». На ньому він постив статті та інтерв’ю із проросійськими пропагандистками наративами, закликами до ведення агресивної війни.

Наразі обвинувачений знаходиться під вартою.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь