У Львові суд розглядає справу сміттєвої фірми, наближеної до Садового

0
913

У Львівському апеляційному адміністративному суді розглядали справу про визнання незаконним рішення суду першої інстанції щодо скасування рішення Миколаївської міської ради щодо розірвання договору із сміттєвою фірмою «Екотех», яку пов’язують із Садовим.

Про це повідомляє сайт Зерна істини

Справу розглядали за участю судді – доповідача Олега Заверухи, а також суддів – учасників колегії Оксани Гінди  і Володимира Ніколіна.

Нагадаємо, зазначена справа розглядалася у Миколаївському районному суді ще 6 жовтня 2017 року. Суд за рекордно короткий час (як свідчить аудіо запис судового засідання, неповні 18 хвилин) задовольнив адміністративний позов «Екотеху» та виніс відповідну постанову чим, фактично, дав «зелене світло» так званим «інвесторам» на діяльність на теренах миколаївського сміттєзвалища.

Представник відповідача, – екс секретар ради Василь Підлужний, – не мав до зазначеного позову жодних заперечень і обставини, викладені в позовній заяві позивача, він визнав повністю. Простіше кажучи, чиновник навіть гадки не мав захищати інтереси громади, яку він, представляє у міській раді, як це передбачено Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».  Екс-секретар міської ради визнав незаконним рішення, за яке проголосувало більшість депутатів – щодо розірвання договору з «Екотехом».

Відтак, справа Миколаївською міською радою була програна і подавати на апеляцію, звісно ж, ніхто й не намагався. Саме тому активісти, які виступали  проти нехтування прав місцевої громади у питаннях будівництва полігону ТПВ у Миколаєві, прийняли рішення оскаржувати вищезгадану постанову в апеляційному суді.

Власне, на засідання у суд позивач, депутат Миколаївської районної ради Володимир Паньків прийшов разом із однодумцями – Володимиром Леськівим, Михайлом Галущаком, Миколою Корецьким, Ігором Хімчаком. Усі інші учасники справи не засідання прибули. Більше того, Миколаївський міський голова А. Щебель надіслав до суду лист у якому дав згоду на слухання справи без участі представника Миколаївської міської ради. У свою чергу ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех», посилаючись начебто, на те, що вони не отримали повістки в суд, а також на те, що не мали можливості вивчити матеріали справи, просила перенести слухання на інший час. І суддівська колегія, порадившись на місці, надала їм таке право.

Засновником «Екотеху» є фірма «Грінера», яку створив Богдан Михалусь ‒ колишній радник Андрія Садового.

Наступне засідання у цій справі у Львівському апеляційному адміністративному суді призначено на 6 лютого 2017 року о 9 год 40 хв.

Нагадаємо, що Михайло Галущак у своєму блозі вже описував корупційні схеми пов’язані з наближеною до Садовго фірмою «Екотех» та керівництвом Миколаївської міської ради Львівської області.

Leave a Reply