У Львові суд оштрафував жінку, яка у маршрутці вколола хлопця шилом

0
953

Личаківський районний суд Львова визнав винною пенсіонерку, яка кілька разів вдарила 22-річного пасажира львівської маршрутки шилом. Жінці призначили покарання у вигляді 510 гривень штрафу, повідомляє 032.ua

Згідно з вироком суду, ухваленого 6-го березня, жінка беззастережно визнала свою вину у вчиненні злочину та щиро розкаялась. Їй призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 510 грн.

«Потерпілий та обвинувачена примирились. Потерпілий підтвердив що жодних додаткових претензій до обвинуваченої немає», — йдеться у вироку.

Додамо, що жінка працює головним бухгалтером комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний медичний інформаційно-аналітичний центр».

Нагадаємо, інцидент трапився 5-го лютого цього року в автобусі, який курсує за маршрутом №50. Відеозапис, на якому жінку похилого віку, що кілька разів поранила хлопця шилом, пасажири силоміць виводять із громадського транспорту, оприлюднили на сторінці спільноти «Варта-1» у Facebook.


Leave a Reply