У Львові собівартість перевезень у громадському транспорті становить 15 гривень

0
958
Фото: Ігор Самардак.
Фото: Ігор Самардак.

Жодне цивілізоване місто в Європі не покладе 100% оплату за проїзд на мешканця, – Ігор Самардак

У Львові собівартість перевезень у громадському транспорті становить 15 гривень.

Про це під час публічних обговорень пропозицій перевізників щодо коригування тарифу на проїзд у громадському транспорті заявив директор концерну “Екопастранс” Ігор Самардак, пише Кулемет з посиланням на “Четверту студію”.

Ігор Самардак закликав владу Львова провести розрахунки та визначити, скільки гривень за проїзд повинні плати містяни, а скільки – відшкодує місто.

“Приватні перевізники не прийшли сьогодні до когось просити будь-що. Ми прийшли сказати правду: проїзд у Львові коштує сьогодні 14-15 гривень. Ціна залежить від маршруту. На сьогодні – це доконаний факт і по-іншому бути не може. Ми надали розрахунки міській владі, які ніхто не заперечив”, – розповів перевізник.

За словами Самардака, під час карантинних обмежень у Львові водії громадського транспорту здійснювали перевезення з оплатою праці у 50%.

“Сьогодні кожен пасажир повинен подякувати водію автобусів “Богдан” чи “Еталон”. Саме ці автобуси змогли акумулювати і вкласти у перевезення більше 2 мільярди гривень. Ці автобуси були самоокупні, бо перевозили людей і не потребували жодної допомоги. Після того, як минулого року в Україні розпочалась пандемія коронавірусу, львівські водії виконували перевезення з розміром заробітної оплати зі ставкою 0,5, а місцями -* і 0,25%. Водії працювали, бо розуміли, що держава в небезпеці”, – пояснив Самардак.

Він додав, що з часом транспортні перевезення змінюються і вже сьогодні “Богдани” та “Еталони” не здатні виконувати свою функцію.

“По-перше, вони (автобуси, – Ред.) застаріли. Ми можемо “латати” транспорт, але це аж ніяк не дасть кращого результату. Львів – європейське місто і воно повинно мати гідне громадське перевезення”, – наголосив директор концерну “Екопастранс”.

Leave a Reply