У Львові школи переходять на дистанційне навчання

0
508
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

З вівторка, 16 березня, учні 5-11 класів у Львові переходять на дистанційне навчання. Відповідне рішення буде запропоновано на розгляд комісії з надзвичайних ситуацій у понеділок.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, пише Кулемет.

“Вчителям пропоную використати цей день для організації цього процесу. Це компроміс, який ми намагаємось знайти у боротьбі з вірусом. Молодші класи залишаться у школі, бо часто батьки не мають з ким залишити дитину. І не варто у такий складний час робити людям ще більше проблем”, – повідомив Садовий.

За його словами, у Львівській області дуже погана динаміка зі зростання кількості позитивних тестів і госпіталізації. Особливо госпіталізації: щодня в лікарні лягає значно більше людей, ніж виписується.

“Хвороба прогресує швидше та агресивніше, ніж це було рік тому. Ми всі разом маємо обірвати ланцюг захворювання. І це стосується не лише школярів. Я прошу всіх львів’ян бути відповідальним перед собою і своїми сім’ями. Гучні вечірки, бенкети та свята – це речі, без яких можна обійтись. Носіть маски правильно! Часто мийте руки! Користуйтесь антисептиком! І будьте мудрими! Бережіть себе та близьких!”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply