У Львові розпочнуть опалювальний сезон не раніше середини жовтня

0
180
У Львові через потепління призупинять опалювальний сезон
У Львові через потепління призупинять опалювальний сезон

У місті планують розпочати опалювальний сезон, коли температура повітря впродовж трьох днів не перевищуватиме 8°С.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради, пише Кулемет.

Станом на сьогодні місто повністю готове до початку опалювального сезону: внутрішньобудинкові системи заповнені водою та підписані договори на постачання газу.

Як заявив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександр Одинець, комунальники подаватимуть тепло до будинків за наявності відповідної температури.

“Зараз спільно з регіональним Гідрометцентром щоденно моніторимо температуру зовнішнього повітря. Норми і законодавство щодо початку опалювального сезону не змінилися – протягом трьох діб середньодобова температура має бути нижче 8 градусів. Такої температури не передбачають до середини жовтня, тому поки опалювальний сезон розпочинати не будемо. Якщо потреба опалення буде у закладів гуманітарного блоку – освіта, медицина, ми готові подавати їм тепло відповідно до листів-звернень” – пояснив Олександр Одинець.

За його словами, також у будинках встановлюють металеві печі та заготовляють дрова на випадок надзвичайної ситуації. Наразі є близько 700 металевих печей, які будуть використані за необхідності.

Leave a Reply