У Львові розгорнули перші пункти обігріву: адреси

0
179
У Львові розгорнули перші пункти обігріву: адреси

У Львові розгорнули перші 18 пунктів обігріву. Вони вже працюють у районних адміністраціях, культурних центрах, театрах тощо. Тут вже можна зарядити телефони, погрітися, випити гарячого чаю чи кави

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Один із пунктів обігріву, що вже відкритий для містян знаходиться у Центрі Довженка, там одночасно можуть прийняти 150 осіб. Тут є кілька генераторів, металева пічка, теплова гармата на дизелі та речі першої необхідності. Відвідати цей пункт обігріву можна щоденно з 10:00 до 19:00 год. Крім цього, коли немає повітряної тривоги, на другому поверсі у нас діє безкоштовна коворкінгова зона, де люди можуть прийти і кілька годин попрацювати. А ще маємо дитячий куточок, де волонтери від ЮНІСЕФ можуть побавитись із малечою. Крім цього, станом на 22 листопада у Сихівському районі відкрито три пункти обігріву.

Якщо ситуація у місті погіршиться і електроенергії не буде понад 24 години – у місті запустять другу хвилю і відкриють додатково ще дві сотні пунктів обігріву.

“За умови, що у Львові не буде світла впродовж доби, – ми зупиняємо традиційний освітній процес. Школи, де є твердопаливні котли, генератори і wi-fi, переходять у зовсім інший режим роботи.  Вони почнуть працювати як пункти обігріву для мешканців. Це також стосується закладів культури, управляючих компаній, районних адміністрацій, офісів територіальних громад та інших установ, які визначені у переліку на майже 200 локаціях”, – розповів перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Залишити відповідь