У Львові придумали оригінальний екзит-пол на мерські вибори

0
719
У Львові придумали оригінальний екзит-пол на мерські вибори

У Львові придумали оригінальний екзит-пол на мерські вибори.

Про це інформує ОПОРА Львів у Фейсбуці, пише Кулемет.

“А ви вже чули про чебуречний екзит-пол у Львові? В одному із закладів у центрі міста можна придбати чебуреки “Андрій” та “Олег”. Страви з однаковими начинками і за однаковою ціною. Купуєш чебурек “Андрій” – на стіні з’являється позначка навпроти Андрія Садового, обираєш чебурек “Олег” – аналогічний знак пишуть навпроти Олега Синютки. Якщо відвідувач проти двох кандидатів чи не планує голосувати у другому турі, може обрати страви із звичайного меню”, – повідомляє ОПОРА.

Чебуречний екзит-пол планують проводити до 20 листопада. А результати публікувати на сторінці закладу в соціальній мережі Instagram.

Такою атракцією у закладі громадського харчування відвідувачам хочуть нагадати про те, що 22 листопада у Львові відбудеться другий тур у якому обиратимуть міського голову Львова.

“Також важлива ідея відновити політичну культуру, якою славився Львів. Коли політичні дискусії відбуваються в межах пристойності, без ненависті, зате з гумором і розумінням того, що всім жити в одному місті. І разом потрібно думати над розвитком міста, незалежно від того, які у кого партійні кольори чи прізвища кандидатів”, – розповіли у закладі спостерігачам ОПОРИ.

А ви вже чули про чебуречний екзит-пол у Львові?

В одному із закладів у центрі міста можна придбати чебуреки “Андрій”…

Опубліковано ОПОРА Львів Понеділок, 16 листопада 2020 р.

Залишити відповідь