У Львові проведуть ремонт даху в дитячій лікарні на Орлика

0
220
У Львові проведуть ремонт даху в дитячій лікарні на Орлика

Комп’ютерний томограф для Другого ТМО, ремонтні роботи в дитячій лікарні на вулиці Орлика

Ці та інші важливі аспекти обговорили сьогодні члени комісії охорони здоров’я і соціального захисту, розглядаючи проект бюджету розвитку Львова, пише Кулемет.

Голова комісії охорони здоров’я і соціального захисту Валерій Веремчук повідомив, що пропозиції до бюджету розвитку в сфері медицини за рішенням виконкому складали 265 млн грн. Натомість після обговорення з керівництвом лікарень під час виїзних засідань бюджет розвитку пропонують збільшити до 284 млн грн. Однак, вочевидь, навіть цієї суми недостатньо для завершення ремонтних робіт, які сьогодні вже тривають в львівських медичних закладах.

“Ми провели виїзні засідання в медзаклади Першого і Другого ТМО, аби з’ясувати, що зроблено і що ще треба доробити. Члени комісії консультувались з адміністраціями лікарень і напрацювали певні зміни.

Серед важливих речей – ремонт даху в дитячій лікарні на Орлика, адже під ним розміщені шість операційних. Також є велика необхідність закупити комп’ютерний томограф для планових хворих для Другого ТМО. Це об’єкти, які ми не змогли реалізувати в минулому році. Відтак ми напрацювали нові пропозиції на близько 55 млн грн.

Сподіваємось, наші колеги з виконавчих органів все таки зможуть цю суму коштів змобілізувати для медицини.

Позаяк сьогодні критична ситуація із госпіталізацією пацієнтів, адже медичні заклади переповнені хворими з Львівщини та з прифронтових територій. Наші лікарі мають подвійне навантаження, тому маємо створити їм необхідні умови для роботи, а також закупити необхідне медичне обладнання», – зазначив Валерій Веремчук.

Залишити відповідь