У Львові проведуть аудит усіх комунальних підприємств

0
741

Голова бюджетної комісії ЛМР, депутатка «ВАРТИ» Наталія Шелестак наполягатиме на проведенні якісного аудиту комунальних підприємств Львова та аналізі боргів міста, які поглинають левову частину бюджету розвитку.

Про це інформує Кулемет з посиланням на інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

«Бюджет розвитку – навіть назва вказує на те, що маємо якусь частину грошей скеровувати на розвиток. Але ці кошти поглинає сплата боргів і шалені видатки на збиткові комунальні підприємства. При цьому нема жодних санкцій до керівників і виконавчих органів, котрі мали би знайти можливості для оптимізації роботи, виходу бодай на «нуль». Натомість всю відповідальність перекладають на депутатський корпус: «Дайте гроші, бо буде колапс»», – коментує фінансову ситуацію Наталія Шелестак.

Вона, як і всі депутати «ВАРТИ», багато їхніх колег із інших фракцій, переконана: починати наводити лад із використанням бюджетних грошей потрібно із повного та якісного аудиту «комунальників». Також треба проаналізувати всі боргові зобов’язання міста.

«За результатами перевірок, ухвалюватимемо рішення. Є сотні важливих проєктів – у медицині, освіті, культурі, спорті, транспорті  – які потрібні місту, але на які не вистачає грошей через тотальну безвідповідальність. Треба покласти нарешті цьому край», – наголосила Наталія Шелестак.


Leave a Reply