У Львові пропонують зменшити вартість проїзду до 6,5 грн

0
2532

На Єдиному сайті місцевих петицій зареєстрували електронне звернення щодо зменшення вартості проїзду в громадському трансорті Львова. Автор петиції закликає зменшити тариф на проїзд в автобусах та маршрутках міста до 6,5 грн. за поїздку. Електронне звернення опублікували 10 лютого 2021 року. 

Автор петиції аргументує зменшення тарифу тим, що ціна на паливо зменшилась у порівнянні з 2019 роком, коли було прийнято тариф в розмірі 7-ми гривень, пише Сихів-медіа.

“Так максимальна вартість дизельного палива у лютому 2019 року становила 28 грн. 44 коп. У січні 2021 року максимальна вартість дизельного палива 25 грн. 34 коп. Таким чином, вартість дизельного палива зменшилась на 11%,” — написав в описі петиції Олеськів Остап.

Автор звернення вважає, що зменшення вартості палива є достатнім для коригування ціни за проїзд.

“Тому вимагаємо встановити граничний розмір вартості проїзду 6 грн. 50 коп. за одну поїздку,” — підсумував автор звернення.

Додамо, що 17 березня 2021 року львівська мерія опублікувала проєкт рішення виконавчого комітету і регуляторний акт на коригування тарифу в громадському транспорті міста. Мерія планує збільшити тариф на проїзд в громадському транспорті Львова до 10 гривень.


Leave a Reply