У Львові пропонують збільшити вартість проїзду у маршрутках

0
1244

Вартість проїзду у львівському електротранспорті нещодавно зросла до п`яти гривень. Втім, у Львівській міській раді уже обговорювали новий тариф і для маршруток – у сім гривень.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповів член транспортної комісії Мирослав Данилків, передає Вголос.

«Ми мали зустріч у міській раді. Були приватні перевізники, представники влади та громадських організацій, і обговорювали питання щодо підняття ціни до 7-7,50 гривень. Наразі не йшлось про те, що це зроблять до якогось числа, але пропозиція збільшити ціну – була», – пояснив він.

Попри те, що конкретної дати підняття вартості проїзду наразі немає, ціна таки зросте. Однією із причин є відсоток пального у тарифі:

«Ми бачимо, що зростає вартість пального. І якщо в тарифі воно складає 65%, а максимум це має бути 30-35%, то однозначно, що підвищення цін буде».

У «Львівелектротрансі» здорожчання, що відбулось, називають необхідним. Мовляв, майже рік працювали у мінус, тож сума збитку становить понад 158 мільйонів гривень. А ось новий тариф, запевняють, економічнообгрунтований та зможе вирішити ситуацію.

Втім, на думку члена транспортної комісії Мирослава Данилківа, підвищення вартості проїзду не буде результативним ні для електротранспорту, ні для маршруток.

«Взагалі транспортна система потребує комплексного підходу, але стратегії транспортного розвитку в нас немає. Якщо цього не буде, то ми просто будемо наздоганяти поїзд, який втікає. Будемо постійно збільшувати ціну, але комфортність не буде підвищуватись», – пояснив він.

Залишити відповідь