У Львові пропонують відремонтували залізничні переїзди

0
652

Депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич ініціює ремонт залізничних переїздів у Львові.

Таку пропозицію він озвучив на апаратній нараді у Львівській міській раді.

“Перед нарадою я побував на вул. Зеленій, де ведуться ремонтні роботи, а також і ознайомився із ситуацією з ремонтом дорожнього покриття від вул. Дністровській до вул. Дж. Вашингтона, – розповів депутат. – Заслухавши інформацію по ямковим ремонтах у районі, здивувався – чомусь не обговорюється ремонт самого переїзду, хоча востаннє заміну колії залізниця виконувала в 2017 році. До слова, наш депутат Іван Гринда надсилав численні запити щодо ремонту переїзду по вул.Зеленій, однак, результату це не дало”.

Відтак, Ігор Зінкевич звернувся до заступника мера Геннадія Васьківа з ініціативою, щоб разом з керівництвом Західної залізниці розробити спільний проект реконструкції для збільшення пропускної здатності залізничного переїзду.

«Наразі пропускна спроможність даного переїзду не відповідає кількості автівок, які там проїжджають, – зазначає Ігор Зінкевич. – Також, окрім вул. Зеленої, попросив розглянути можливість спільної реконструкції переїздів на Брюховичі ( Вул. Курортна ), вул. Луганська ( частково її відремонтували за кошти адміністрації цього року) і переїзд по вул. Зубрівська ( Сихів ), вул. Пластова, стан яких сповільнює рух транспорту у Львові».


Leave a Reply