У Львові пропонують розпустити громадську раду при управлінні транспорту Садового

0
6848

Представник ГО «Розвиток Громади» у Громадській раді при управлінні транспорту вважає, що Громадська рада своїм рішенням щодо необґрунтованого підняття тарифів на проїзд у громадському електротранспорті повністю втратила довіру львів’ян і не має права у такому складі представляти інтереси громади.

Назар Бай, який з поважних причин не був присутній на сумнозвісному засіданні, обурений таким непередбачуваним рішенням Громради, і як делегований представник ГО «Розвиток Громади» публічно оголошує про вихід з цього консультативно-дорадчого органу.

Він вважає, що таке рішення було спровокованим з боку певних представників Громадської ради, адже в порядку денному цього питання не було. Спроби зібрати екстрене засідання Громадської ради та прийняти адекватне рішення про неможливість підняття тарифу без громадських слухань і детального звіту ЛКП «Львівелектротранс» є безуспішними.

Враховуючи, що ГО «Розвиток Громади» через свого представника у Громадській раді найактивніше відстоювала інтереси пасажирів, ініціювала обстеження пасажиропотоків у Львові, контролювала правдивість і чесність проведення конкурсу на визначення перевізників, участь нашого представника у дискредитованій Громадській раді, яка своїми рішеннями підтакує неспроможнім міським посадовцям є просто неприйнятним. Така Громадська рада не має права на життя, адже своїми діями зганьбила функцію цього органу, як представника інтересів пасажирів.

Представник ГО «Розвиток Громади», який виконував функції секретаря Громадської ради при управлінні транспорту закликає представників інших громадських організацій, які припустилися помилки, необдумовано підтримавши рішення про підняття тарифів також покинути цей консультативно-дорадчий орган.

«Після такого рішення, в очах громади, Громадська рада при управління транспорту офіційно і публічно представлятиме виключно інтереси міської ради і перевізників, а ГО «Розвиток Громади» відстоюватиме інтереси пасажирів поза цим «нелегітимним» органом» – аргументував Назар Бай.

Залишити відповідь