У Львові пройде жіночий конгрес

0
1216

28 вересня відбудеться Український Жіночий Конгрес у місті Львів. Його ініціатором є міжфракційне депутатське об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості». Про це інформує Львівський прес-клуб.

На Конгрес запрошено 100 учасниць та учасників із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей. Крім того, для обміну досвідом запрошено учасниць із Донецької, Запорізької та Луганської областей.

Усі вони є представниками та представницями об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, державних органів влади та громадськими активістами й активістками.

У заході візьмуть участь народні депутатки-співголови МФО «Рівні можливості» Альона Бабак, Світлана Войцеховська, Марія Іонова, Олена Кондратюк, та депутати-мажоритарники Ірина Подоляк, Оксана Юринець.

У дискусіях Конгресу візьмуть участь віце-прем’єр-міністер з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка і міський голова Львова Андрій Садовий.

Конгрес працюватиме у трьох форматах: дискусійна платформа, публічні лекції з обговоренням та “жива бібліотека”.

На дискусійній платформі обговорюватимуть вплив ґендерної рівності на суспільний розвиток: проблеми, які виникають через ґендерну дискримінацію, чому важливо забезпечити рівні права та можливості жінок і чоловіків та які переваги суспільству дає ґендерна рівність і утвердження принципів недискримінації.

Під час публічних лекцій говоритимуть, як уникати ґендерних дисбалансів у соціально-економічній сфері в Україні завдяки, в тому числі, ґендерно орієнтованому бюджетуванню. Це, зокрема, відкриває нові можливості для українок в бізнесі.

 

Унікальним є формат третьої платформи: “жива бібліотека”. Під час цього інтерактивного спілкування учасники поділяться на групи і зможуть почергово поспілкуватися зі спікерами-«живими книгами».


Український Жіночий Конгрес у Львові проводять у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом, Агентством США з міжнародного розвитку, Структурою ООН Жінки, Проектом «Ґендерне бюджетування України», Представництвом Європейського Союзу в Україні, міжнародною організацією «Глобал комюнітіз». Посольствами Швеції, Норвегії і Данії в Україні та Фондом розвитку ефективного врядування Великої Британії.

Крім того, цього року, 7-8 грудня, у Києві відбудеться Другий Український Жіночий Конгрес за участі перших осіб держави, іноземних гостей, міжнародних місій, представників бізнесу, громадського сектору та медіа.

Час проведення Конгресу у Львові: 28 вересня з 8:00 до 16:00.

Місце проведення: м. Львів, вул. Грабовського, 11 готель «Citadel Inn».

Акредитація представників медіа: триває до 27 вересня 15:00. Просимо журналістів заповнити анкету: https://goo.gl/forms/gqt5GedfRsI4TpVA3 

З питань організації інтерв’ю зі спікерками та спікерами, звертайтеся за телефонами: 050 513 59 93; 067 850-39 85.

Контактна особа: прес-секретар Українського Жіночого Конгресу у Львові Ольга Шостак pressclub@pressclub.lviv.ua.

 

Залишити відповідь